info@ucinnyweb.cz
728 049 522

SMS

V mnoha případech je důležitá registrace do portálu a správna autorizace dané osoby, což zabrání využití registrovaných služeb k různým podvodům s několikanásobnou registrací, příp. SMS autorizace zajistí, zda se opravdu daná osoba registrovala. K tomu je možné využít implementaci zasílání SMS na dané telefonní číslo a následné opsání autorizačního kódu ze SMS pro aktivaci. SMS autorizace se využívá nejen v internetovém bankovnictví.

SMS lze implementovat také pro user-friendly systémy, kdy např. při objednávání zboží z eshopu obdržíte informační SMS, že zboží je připraveno k vyzvednutí... Určitě mnoho z Vás takovouto službu přivítalo a pro eshopy je to ukázka profesionálního přístupu k zákazníkovi, zvýšení jeho pohodlí a komfortu při nakupování. Spokojený zákazník se nejen rád vrací, ale je i výbornou reklama zdarma pro své okolí,jenž přiláká další zákazníky.

Využití implementace SMS do Vašich webových aplikací a internetových stránek je rozmanitá (autorizace, informační sms, hromadné SMS, soutěžní weby...) a my Vám SMS brány pomůžeme realizovat do vašich projektů

Služby:
  • implementace SMS brány do webu, eshopu, rozesílání informací formou SMS, ověření registrace uživatele formou SMS

  • implementace Premium SMS (např. soutěžní weby, SMS hlasování, zpoplatnění registrace (vstupu) do sekce, poradny, zpoplatnění rozesílání informací formou SMS)

  • poradenství v oblasti reklamy na Internetu - zvyšte svou návštěvnost stránek cílenou reklamou

Kontakt a cena:
Nezávazně si napište o cenovou kalkulaci - Ceník
Případně můžete napsat email nebo využít ICQ, Skype - KontaktKontaktní formulář

    (nezávazně vyplňte, my se obratem ozveme)

Zadejte jméno:


Zadejte Váš e-mail*:


Zadejte Váš web:

Zadejte poptávku, požadavky...*:


Ochrana proti spamu*
Do políčka napište číslici dvě: