info@ucinnyweb.cz
728 049 522

O nás


Rozumíme a věnujeme se oblastem jako tvorba webových stránek, design, analýza účinnosti a cílení, vývoj internetových a intranetových aplikací, propagace, poradenství, reklama, SEO - optimalizace pro vyhledávače...). Jsme tým a každý z nás se specializuje na to, co umí nejlépe, někdo na design, další na vývoj, propagaci, optimalizaci pro vyhledávače. Máme více než 18leté zkušenosti s malými i velkými komerčními i nekomerčními projekty. Tvoříme osobní, firemní a umělecké webové prezentace, analyzujeme účinnost webu, zabýváme se propagací... Ze snů a myšlenek rádi vytváříme dokonalou realitu... Přenechte nám Vaše starosti o webové prezentace nebo webové aplikace, ať už jde o kompletní realizaci nebo úpravy, redesign, optimalizaci.

Rádi pracujeme pro všechny, kteří chápou, že prezentace na internetu je v dnešním konkurenčním prostředí velmi důležitá nejen k lepšímu zviditelnění, a proto od nás očekávají kvalitní a profesionálně odvedenou práci, která bude dokonale účinná a webové stránky nebo aplikace získají mnoho fanoušků, klientů, návštěvníků a tím i vyšší zviditelnění a zisk.

Základem pro úspěšné podnikání na Internetu je především dlouhodobá spolupráce mezi klientem a webovým vývojářem, neméně důležitá je i následná kvalitní technická podpora při řešení vývoje a správy webových stránek, eshopů a aplikací. To všechno svým klientům nabízíme.

V případě tvorby jednoduchých ať už osobních nebo profesních webových stránek však bohatě postačí jednorázová investice, klíčové je vybudovat web s kvalitními základy, které lze dále rozšiřovat a aktualizovat. Je zbytečné investovat každoročně do realizace nového webu, protože nekvalitní web pořízený zapakatel zohledňuje nejvýše design, nikoli však další stejně důležité parametry jako např. technické vlastnosti, nelze jej nijak upravovat ani vylepšovat a ani případná investice do internetové reklamy se nevyplatí, protože takový web není optimalizován pro internetové vyhledávače.

Kontakt a cena:
Nezávazně si napište o cenovou kalkulaci - Ceník
Případně můžete napsat email nebo využít ICQ, Skype - Kontakt

Proč si vybrat právě nás?

 • Reagujeme na Vaše požadavky daleko rychleji a neomezujeme se na pracovní dobu.
 • Nabízíme více než profesionální design, tvoříme reprezentativní, inteligentní, smysluplné a cílené weby.
 • Jsme levnější. Veškeré investice směřují jen na zpracování vaší zakázky. Platíte reálnou službu (žádné pronájmy, žádné procenta obchodníkům...)
 • Vytvaříme kvalitní a profesionální weby, které jsou účinné a mají budoucnost.
 • Vyvíjíme podle nejnovějších standardů a technologií.
 • Jsme spolehliví, důkladní, rádi odvádíme kvalitní, profesionální a efektivní práci.
 • Máme rádi výzvy a neřešitelné problémy.
 • Hledáme pro Vás nejlepší řešení.
 • Komunikujeme. Vše jasně a důkladně vysvětlujeme, co a jak se může udělat za těchto nebo jiných podmínek (např. podle rozpočtu), tak abyste věděli, že své investice nemusíte vyhazovat oknem, minimalizujte své náklady.
 • Garantujeme kvalitní a účinné služby, weby, eshopy a aplikace, s kterými dosáhnete svých cílů - mluví za nás zkušenosti - jsme na trhu již 13let

Příklad postupu práce

 1. Vaše Poptávka - specifikace vašich požadavků, přání... Napište email, příp. využijte další komunikační kanály - Kontakt.

 2. Naše nezávazná nabídka - analýza a návrh řešení (vysvětlení, nápady - jak vašich požadavků docílit nejlépe a nejefektivněji?) Cenová nabídka, příp. nezávazný grafický návrh zdarma.

 3. Vaše rozhodnutí o naše služby. Vzájemná dohoda o ceně, termínech a formě úhrady za požadované služby (tvorba webu, design, propagace, aktualizace,...)

 4. Realizace - samotná práce, řešení, komunikace s Vámi, úpravy, dokončovací požadavky, fakturace...

 5. Následná podpora, propagace - u nás práce nekončí odevzdáním zakázky. Zajistíme kompletní podporu, rádi se postaráme o údržbu, aktualizace, technologický vývoj, grafický vývoj, poradenství, propagaci ...

Project Management System


K řízení činnosti a času využíváme Project Management System, v kterém máme přehled o veškeré práci, úpravách, termínech. Tento přehled můžete mít také, samozřejmostí je možnost aktivně se zapojit formou nahlašování problémů přímo do systému.
Pro vzájemnou komunikaci s klientem využíváme veškeré dostupné komunikační kanály - e-mail, Skype, ICQ, Jabber, Live Messenger, telefon.

Webové stránky


Stránky jsou vytvářené moderními postupy v nejnovějších standardech XHTML, CSS, CSS3, HTML5, programovací jazyk PHP. Stránky jsou tvořené validním kódem a optimalizované k zobrazení na řadě prohlížečů, které uživatelé používají: Internet Explorer 7, 8, 9, Firefox, Opera, Safari, Chrome...
Stránky lze vyvíjet optimalizované i pro zobrazování na mobilních telefonech a PDA zařízeních.
Klademe důraz nejen na design, ale i funkčnost, user-friendly vlastnosti. Rádi odvádíme kvalitní práci po všech stránkách.

Nabízíme poradenství v oblasti názvu webu, registrace domény, umístění webu na našem webhostingu ...
Nabízíme propagaci vašich stránek na Internetu (PPC reklama, Facebook, Twitter), tvorbu obsahu stránek (copywriting) ...

Správa počítačů, serverů, sítí a jejich software


Linux, Windows Server, konfigurace, firewall, klientské stanice, poradenství v oblasti nákupu, prodeje počítačů, serverů, hardware, software, doplňků.

Působnost


Oblast podnikání: celá ČR, Slovensko, Evropa
Aktuální místo pobytu: Praha
Mapa - příklady míst našich aktivit a klientů:

Podpořte nás


Propagační ikona na váš web:

Zdrojový kód:
<a href="http://www.obsah.info"><img src="http://www.obsah.info/download/logo-obsah-reseni.png" alt="" border="0" /></a>


Kontaktní formulář

    (nezávazně vyplňte, my se obratem ozveme)

Zadejte jméno:


Zadejte Váš e-mail*:


Zadejte Váš web:

Zadejte poptávku, požadavky...*:


Ochrana proti spamu*
Do políčka napište číslici šest: